Samolepky a tabulky

Samolepky I

Pro Autokemp pod Císařem jsme vytvořili různé samolepky jejich loga a názvu. Realizovali jsme je v různých velikostech i barvách.

Samolepky II

Pro spolek Val di Botič jsme vytvořili různé samolepky jejich loga a názvu. Realizovali jsme je v různých velikostech i barvách.

Samolepka na auto

Pro firmu Pegas2000 jsme vytvořili design kitera a poté jsme jej realizovali jako samolepku na auto. Opět jsou dostupné různé velikosti i barvy.

Dětská hra - výuka počítání

Pro naše děti jsme vyrobili početní hru – výukovou hračku, na které se učí počítat. Číslece jsou samolepka nalepená na plastové desce.

Dětská hra - zvířata

Pro naše děti jsme vyrobili zábavnou hru se zvířaty. Samolepky jsou nalepené na průhledné fólii takže jsou prakticky nezničitelné, voděodolné a dobře drží na skle.

Vánoční dekorace - vločky a komety

Pro naše děti a jejich mateřskou školu jsme nadesignovali a vytvořili sadu samolepek ve tvaru vloček a komet, děti si je pak mohli nalepit kam sami chtěli.

Tabulka - zákazy

Pro spolek Val di Botič jsme vytvořili zákazovou tabulku pro náš místní pumptrack. Tabulka je velmi odolná – samolepka na desce vydrží téměř cokoliv.

Tabulka - pozor ovce

Pro jednoho chovatele ovcí jsme vytvořili sadu tabulek Pozor ovce! a Mějte své psy na vodítku. Doufejme že již budou lidé ohleduplní a ovce budou mít klid.

Tabulka - soukromý pozemek

Oblíbená tabulka pro označení jakéhokoliv pozemku, nebo zahrady. Informujte ostatní, že vstupují na soukromý pozemek naší odolnou tabulkou.

Tabulka - zákaz stanování v lese

Pro autokemp jsme vytvořili design a poté realizovali tabulky na míru zakazující kempování v lese. Pokud máte speciální požadavek na  design tabulky, napište nám.

Tabulka - zákaz nocování

Pro ten stejný autokemp jsme realizovali ještě spoustu dalších informačních tabulí. Jednu z nich můžeme uvést jako příklad – Zákaz nocování na parkovišti.

Tabulka - tabulka na dveře

Pro firmu Pegas2000 jsme vytvářeli různou grafiku, mimo jiné malé tabulky s logem a názvem firmy. Uvedený formát je ideální například na dveře kanceláře apod.